Pvp Serverlar Pvp Server Tanitim Server Tanitimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burasi Sadece Myko Serverlerin Mekanı!!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Reklam

Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyun..!

YazarMesaj
Admin
Admin

Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyun..! Empty
MesajKonu: Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyun..!   Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyun..! EmptyPtsi Tem. 27, 2009 10:27 am

Merhaba sayın PvpServerler üyeleri,

Paylaşım katagorileri altında konu açmadan önce mutlaka aşağıdaki kuralları okumanız gerekmektedir. Aksi taktirde kuralları ihlal etmenizle gereken cezalar uygulanılacaktır.

1.)
Paylaşım bölümünde hiç bir şekilde yardım veya istek konuları açılmayacak.

2.) Paylaşım bulundurmayan, sadece resim verip xx zamanında paylaşacağım gibi konular açılmayacak.

3.) Cüceloper katagorisi altından sızan herhangibi bir paylaşım, (Konunun)gerçek sahibinden ve ko-cuce'den izin alınmadan hiç bir şekilde paylaşılmayacak.

4.) Yardım ve istek konusu açan kişileri uyarmayacaksınız.! Gerekli uyarmaları ve gereken cezayı bölümün moderatorları yapacaktır. Sizin yaptığınız sadece konuyu yukarıya taşımak (Uplamak) ve post (Mesaj) sayısı çoğaltmaktır.

5.) Konulara "++++" , "upppp" gibi gereksiz mesajlar atılmayacak. Aynı işlemi gereğinden fazla şekilde yaptığınız taktirde ko-cuce'den uzaklaştırılacaksınız.

6.) Konu içerisinde hiç bir sebeple argo kelime veya küfür kullanmayacaksınız. Eğer özel sorununuz Ö.M (Özel Mesaj) ile halledersiniz.

7.) Zamanı geçmiş , eski konuları gereksiz yere uplamamaya çalışın.

8.) Paylaşılan herhangibi bir şeyin gerekli linki öldüğünde durumu moderatörlere bildirin. ( Bölümün moderatörlerine )

9.) Kurallara uymayan mesajlar gördüğünüzde bu mesajı "Şikayet ve Önerileriniz" bölümüne açmaktansa , "Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyun..! Report" kullanın.

[b]10.)
Alıntı olan paylaşımlarda "alıntıdır" ibaresi kullanılmalı , alıntı yapılan kişiden izin alınmalı ve bu paylaşım daha önce ko-cuce'de yayınlanmamış olmalıdır.

Kurallara uyduğunuz sürece herhangibi bir sorun çıkmayacaktır. Lütfen kurallara uyalım, uymayanları uyaralım. Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyun..! Smile
https://pvpserverler.forumtwilight.com

Konu Açmadan Önce Mutlaka Okuyun..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konu Acmadan Önce Kesinlikle Okuyunuz!!!!!
» >>> SanalHAT Panel v5 | Yeni Özellikler | Mutlaka deneyin | Çok HIZLI, AÇIKSIZ <<<